Jak zarabiać na koszulkach?

Czy można zarabiać pieniądze na zwykłych koszulkach? Oczywiście, że można. Mnóstwo ludzi inwestuje pieniądze oraz swój wolny czas w interes koszulkowy i w większości przypadków generują oni całkiem spore pieniądze. Tematem tego artykułu będzie zarabianie na koszulkach i dowiecie się jak dzięki minimum umiejętności zarobić dodatkowe pieniądze.

Koszulkę można kupić, gdyż jest bardzo tanim produktem. Już za sumę 10 złotych możecie kupić najzwyklejszą na świecie koszulkę i własnoręcznie nanieść na nią jakiś obrazek lub napis. To znakomity sposób na początek Twojej mini firmy odzieżowej. Zazwyczaj koszulki kupowane hurtowo okazują się o wiele tańsze od kupna pojedynczych sztuk.

Jeśli znasz się na grafice komputerowej, to przy pomocy prostych programów możesz stworzyć kapitalne wzory na koszulki. Po naniesieniu tych wzorków na odzież, jej wartość wzrasta z 10 złotych do przynajmniej 30. Im ciekawszy i cieszący się popularnością wzór czy napis, tym większe pieniądze do zarobienia. Nie musisz jednak posiadać ogromnych umiejętności graficznych. Często wystarczy tylko przerobić dostępne za darmo zdjęcia w Internecie na licencji Creative Commons, aby móc nanieść je na koszulkę. W ten sposób też zrobicie coś fajnego i zarobicie przyzwoite pieniądze na swoim produkcie.

Posiadając popularny kanał w serwisie YouTube lub bloga masz ogromną szansę na zarobienie niezłych pieniędzy. Wystarczy tylko zamówić projekt graficzny i nanieść go na koszulki. Większość gwiazd serwisu YouTube w ten sposób się utrzymuje i nie mówimy teraz o kwotach 1000 złotych miesięcznie, ale przynajmniej 5000 złotych miesięcznie. Internet to miejsce, gdzie można sprzedać wszystko, a wielu odbiorców czeka na ciekawe koszulki.

zarabianie na koszulkach

Zarabianie na koszulkach jest bardzo proste. Wielu ludzi żyje tylko z tego lub wybrało tą formę zarabiania do podniesienia nieco komfortu życia. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem, ponieważ wszyscy chodzimy w koszulkach, a im jest ona ciekawsza, tym chętniej kupujemy nowe. Ale czy rzeczywiście nadruki na koszulkach można wykonywać wyłącznie własnoręcznie? Nie, gdyż od pewnego czasu istnieje serwis o nazwie cupsell.pl. Jak zarobić na cupsell? Można tam założyć własny sklep ze swoimi koszulkami. Wystarczy tylko zaprojektować wzory i wrzucić je do swojego sklepu, a następnie znaleźć na te koszulki klientów. Serwis cupsell zapewnia koszulki, wydruk wzorów na nich oraz wysyłkę. Minusem tej opcji jest to, że dostajesz niewielką prowizję od jednej sprzedanej koszulki, a najczęściej jest to 5 zł. Wychodzi więc na to, że należałoby sprzedawać 100 koszulek (3 – 4 dziennie), aby zarabiać 500 zł miesięcznie. Możesz oczywiście zwiększyć swoją prowizję, ale wraz ze wzrostem ceny rośnie też trudność sprzedania koszulek. Należy pamiętać, że adresatem koszulek i gadżetów są zwykle osoby młode, a osoby powyżej 40 roku życia nie będą już zainteresowane kupnem. Polecam też przeczytać wpis o tym jak stworzyć własną markę sklepu na cupsell, który znajduje się tutaj.

Gdzie szukać klientów na koszulki? Oczywiście na facebooku, gdzie jest mnóstwo fanpage’ów różnych zespołów, bohaterów filmowych, telewizyjnych itp. Wystarczy wybrać sobie jakiś popularny obecnie zespół czy osobę i stworzyć z nią kilka wzorów koszulek. Następnie zabrać się za ich promocję na tablicach odpowiednich fanpejdży. Uważać jednak należy, aby robić to subtelnie, gdyż administratorzy mogą usuwać Twoje wpisy. Szukać społeczności związanych z danym zespołem czy wykonawcą można też na różnych forach czy blogach. Uwaga: jeśli będziesz wykorzystywał na sprzedawanych przez siebie koszulkach logo lub zdjęcia, do których nie masz praw to mogą czekać Cię konsekwencje prawne. Właściciel grafiki może zażądać usunięcia danej koszulki ze sklepu, a w gorszym wypadku zwrotu wszystkich pieniędzy jakie zarobiłeś na jego pracy lub wypłaty odszkodowania za korzystanie z  jego prac bez zgody i może to już być suma pięcio- czy sześciocyfrowa. Należy się też liczyć z możliwością wytoczenia przez właściciela praw autorskich postępowania cywilnego lub karnego. Dlatego korzystać należy ze zdjęć na licencji Creative Commons oraz własnoręcznie projektować lub zlecać grafikom projektowanie logo. Napisanie dowolną czcionką nazwy zespołu na koszulce (np. I love One Direction) nie będzie złamaniem praw autorskich. Warto najpierw rozejrzeć się na cupsell i popatrzeć co się tam najlepiej sprzedaje.  Zarejestrować się na cupsell możesz pod tym linkiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (18 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +6 (from 10 votes)
Jak zarabiać na koszulkach?, 6.8 out of 10 based on 18 ratings

Tagi:

  • na czym da sie zarobic
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1830 Ees-heRayUsMU6eB9B9kZiQOj_CHSJ5yZN1Mc5Zk7iv5Ws6nY0ECturezeHWCaTOG942LwSthqm2o9odlsyEFA 808ae508d62039f6fbf13bd453c14ab747622c6f&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic

Podobne wpisy:

Related Posts

Finansowanie społecznościowe, czyli 1000 dolarów miesięcznie za… ?

admin

Kwiecień 12, 2016

Jak zdobyć kasę

Okazuje się, że można zarabiać na swojej pasji, robić to co się lubi i dostawać za to pieniądze. Sekretem jest finansowanie społecznościowe. Odkryłem jakiś czas temu dość znaną za granicą stronę, która umożliwia znalezienie sponsorów dla swoich projektów artystycznych. Projekty artystyczne to oczywiście nie tylko tworzenie muzyki, zdjęć, obrazów czy filmów. Okazuje się, że każda […]

Read More

Zarabianie na żebraniu

Ile można zarobić dzięki żebraniu na ulicy? W tym wpisie zebrałem kilka przykładów zarobków żebraków. Jest to jeden z najprostszych sposobów na zarobienie pieniędzy, choć niewątpliwie ma on swoje minusy. Osoby, które naprawdę potrzebują pomocy, raczej w niewielu przypadkach sięgają po rozwiązanie w postaci żebrania czy ubiegania się o pomoc społeczną. Stąd też na ulicach […]

Read More