Jak wygrywać aukcje na allegro?

Jak wygrywać aukcje na allegro? Swego czasu również zadawałem sobie to pytanie widząc, że ktoś przebija moją ofertę w ostatnich sekundach trwania aukcji. Zastawiałem się jak to jest u licha możliwe, że ktoś licytuje tak skutecznie, iż nie mam już czasu zareagować. Sprawa okazała się arcyboleśnie prosta albowiem zamiast człowieka, w takich sytuacjach, licytuje automat. Automat, inaczej zwany snajperem, który strzela kilka sekund przed końcem licytacji. Sami możemy ustawić na ile sekund przed końcem licytacji ma on strzelać. Optymalny czas to od 4 do 9 sekund.

Jak wygrać aukcję na allegro, a przede wszystkim po co? Zastanawiać może właśnie, dlaczego warto wygrywać aukcje na allegro poprzez licytowanie za pomocą snajpera. Otóż po to, aby za przedmiot płacić jak najmniej. Nie ma co podbijać ceny za upatrzony przedmiot, lecz lepiej jest ustawić sobie maksymalną kwotę jaką jesteśmy w stanie zapłacić.

 jak wygrywać aukcje na allegro

 Jak wygrywać licytacje na allegro?

Na zdjęciu powyżej przedstawiam screen z panelu snajpera. Jak widać niektóre aukcje udaje się wygrywać, a niektóre nie. W moim przypadku jest to stosunek mniej więcej pół na pół. Oczywiście ze snajperem teoretycznie dałoby się wygrać każdą aukcję, ustawiając sobie odpowiednio wysoką stawkę. Jednakże nie zawsze warto cenę windować, szczególnie, gdy wiemy ile tak naprawdę warty jest dany przedmiot. Miesięcznie ma się do wykorzystania 3 darmowe strzały, ale gdy ktoś chce licytować więcej to może doładować konto za pomocą płatności sms.

Warto też wiedzieć, że system poinformuje nas e-mailem, gdy cena za licytowany przedmiot przekroczy najwyższą wartość jaką ustawiliśmy w panelu. Wówczas możemy podwyższyć wysokość strzału lub zrezygnować z udziału w danej aukcji. Uwagę też należy zwrócić na to, aby zaglądać na swój profil snajpera co najmniej raz dziennie, jeśli licytujemy w kilku aukcjach podobny przedmiot. Może się okazać, że uda nam się kupić np. dwa podobne przedmioty, choć interesuje nas posiadanie tylko jednego. Tak było w moim przypadku, co widać na zdjęciu we wpisie. Wygrałem dwie licytacje z podobnym przedmiotem, choć potrzebowałem tylko jednego, a dokładnie jednej korby szosowej.  Liczę, że wyczerpałem dogłębnie temat tego jak wygrywać aukcje na allegro i płacić jak najmniej za licytowane przedmioty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 6 votes)
Jak wygrywać aukcje na allegro?, 7.0 out of 10 based on 14 ratings

Tagi:

  • jak wygrać aukcję na allegro

Podobne wpisy:

Related Posts

Finansowanie społecznościowe, czyli 1000 dolarów miesięcznie za… ?

admin

Kwiecień 12, 2016

Jak zdobyć kasę

Okazuje się, że można zarabiać na swojej pasji, robić to co się lubi i dostawać za to pieniądze. Sekretem jest finansowanie społecznościowe. Odkryłem jakiś czas temu dość znaną za granicą stronę, która umożliwia znalezienie sponsorów dla swoich projektów artystycznych. Projekty artystyczne to oczywiście nie tylko tworzenie muzyki, zdjęć, obrazów czy filmów. Okazuje się, że każda […]

Read More

Zarabianie na żebraniu

Ile można zarobić dzięki żebraniu na ulicy? W tym wpisie zebrałem kilka przykładów zarobków żebraków. Jest to jeden z najprostszych sposobów na zarobienie pieniędzy, choć niewątpliwie ma on swoje minusy. Osoby, które naprawdę potrzebują pomocy, raczej w niewielu przypadkach sięgają po rozwiązanie w postaci żebrania czy ubiegania się o pomoc społeczną. Stąd też na ulicach […]

Read More